Організація дистанційного навчання
1. Чіткий розклад та режим.
Стабільність та зрозумілість створюють для дитини комфорту і безпечну зону, якраз сприятливу для засвоєння нових знань та для саморозвитку.Усім нашим педагогічним колективом ми стараємося дотримуватися звичного розкладу уроків, як і при очній формі навчання. Кожен клас ознайомлений із розкладом, а також із формою проведення навчання. До слова, наші вчителі працюють з наступними платформами та мережами: Google Meet, Zoom, Viber, Messenger та ін. З питань розкладу уроків та щодо форми чи платформи проведення уроку звертайтеся до вчителів-предметників чи до класних керівників.
Зі своєї сторони забезпечте відповідний режим дня дитини. Не варто змінювати звичний для очного навчання режим. Це дозволить дитині перейти на дистанційну форму без зайвого стресу.
2. Дистанційне навчання - не канікули!
Намагайтеся, щоб діти працювали відповідно до графіка: вчасно і систематично відвідували онлайн-уроки, вчасно здавали домашні завдання. Контролюйте, щоб домашнє завдання дитина виконувала добросовісно та якісно. Пам'ятайте, що усі пропуски переносяться у класний журнал. Просимо попереджати про пропуски з поважних причин.
3. Робоча зона.
Дитина повинна мати якщо не власну кімнату, то хоча б свій куточок. І все, що стосується навчання має бути в одному місці і під рукою. Це стосується будь-якої форми навчання, але під час дистанційного, додаються ще й деякі обов'язкові речі - це , насамперед, смартфон та бажано навушники. Зайві речі слід прибрати з робочого стола, щоб не відволікали. Не забувайте про зручний стілець та якісне освітлення.
4. Зовнішній вигляд
Сидіти на уроках в піжамі? Здавалося б, нічого поганого. Але дитина і так вдома, їй і так важко організуватися. Піжама аж ніяк не асоціюється з навчанням. Тому, варто одягати відповідний одяг, який дозволить "переключитися" на навчальний процес.
5 Тиша та розуміння з боку інших членів сім'ї.
Створіть вдома сприятливі умови для проведення онлай-уроків. Для цього, насамперед потрібний хороший інтернет. Перевіряйте також, щоб під час уроку паралельно не працював телевізор. Попередьте всіх членів сім'ї про урок. Звісно, ми всі люди, всі все розуміємо, але... Повірте, вчителям чи іншим учням не варто бути свідками ваших сімейних конфліктів. Найкраще, якщо ви залишите дитину наодинці, за винятків, коли вчитель просить вас бути присутніми на уроці.
Дякуємо за розуміння.
Ми переконані, що наші діти - найкращі!